Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 13:54
Новини | Політика

У Росії відкрили кримінальну справу проти голови СБУ Наливайченка


Валентин Наливайченко

Головний слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу проти голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка. Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

«За версією слідства, Наливайченко, діючи узгоджено з керівниками силових структур України, використовуючи сили і засоби СБУ, в ході збройного конфлікту на Донбасі організував викрадення осіб, які не брали участі у збройному конфлікті, – громадян Російської Федерації, журналістів телеканалу «Лайф Ньюс» Олега Сидякіна і Марата Сайченка. Журналісти незаконно утримувалися ними до 25 травня 2014 на території України, при цьому потерпілим завдавали фізичних і психічних страждань шляхом систематичного заподіяння побоїв та інших насильницьких дій», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у слідчому комітеті Росії зазначають, що 14 червня 2014 на блокпосту траси Донецьк – Дніпропетровськ в районі населеного пункту Покровське Наливайченко «організував захоплення і викрадення російських журналістів телерадіокомпанії «Звезда» Євгена Давидова та Микити Конашенкова».

«У період збройного конфлікту на південному сході України співробітники СБУ за вказівкою Наливайченко катували і жорстоко били захоплених у полон мирних жителів, які не підтримують київську владу», – заявляють у слідчому комітеті Росії.

Російські слідчі підозрюють Наливайченка у скоєнні таких злочинів: наклеп, організація застосування заборонених засобів і методів ведення війни, перешкоджання законній професійній діяльності журналіста, викрадення людини.

Слідчий комітет Росії відкрив 33 кримінальні справи проти українських силовиків.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG