Доступність посилання

ТОП новини

Місія МВФ повернеться в Київ для переговорів зі владою України у січні


МВФ, ілюстраційне фото

Місія МВФ повернеться в Київ для проведення політичних дискусій зі владою України у січні 2015 року. Про це йдеться у заяві фонду.

«Місія провела продуктивні технічні дискусії з новою командою економічного блоку уряду України, а також Нацбанком в рамках підтримуваної фондом програми, охопивши ключові питання, які стоять перед економікою. Ми з’ясували, що українська влада готова вжити рішучих заходів з впровадження широкої й комплексної програми, спрямованої на стабілізацію й реформування економіки, переборюючи складні виклики, які сформувалися в минулому році», – заявив керівник місії МВФ Микола Георгієв.

За його словами, дискусії триватимуть протягом наступних тижнів після від'їзду місії.

Місія МВФ перебувала в Києві з 9 грудня по 18 грудня.

Раніше у МВФ заявили, що «вражені» запропонованими урядом України заходами, покликаними запобігти банкрутству і дефолту країни. На цьому наголосив перший заступник директора-розпорядника МВФ Дейвід Ліптон, який 13 грудня зустрівся з президентом України, прем’єр-міністром та іншими урядовями.

30 квітня МВФ схвалив кредитну програму для України на понад 16,5 мільярда доларів, розраховану на два роки, і на початку травня перерахував перший транш – близько 3,2 мільярда доларів. Другий транш виділили на початку вересня. Обговорюється можливість об’єднання третього і четвертого траншів кредиту.

XS
SM
MD
LG