Доступність посилання

ТОП новини

Санкції та загострення воєнної ситуація впливають на ЄАЕС – Назарбаєв


Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв
Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв

Попри економічну інтеграцію країни-члени Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) укріплюють суверенітет та свою культуру. Про це заявив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв після саміту глав держав ЄАЕС, який відбувся у Москві у вівторок, 23 грудня.

«Інтегруючись економічно, усі країни-учасниці укріплюють принципи політичного суверенітету і незалежності, а також культурної і мовної унікальності наших народів», – сказав Назарбаєв.

При цьому президент Казахстану наголосив, що на становлення Євразійського економічного союзу впливає низка факторів.

«Нестабільність світових ринків, політики санкцій, послаблення довіри між провідними країнами світу та загрози загострення військово-технічної і політичної ситуації – все це впливатиме на процеси становлення Євразійського економічного союзу. Ми зважали на ці виклики», – наголосив Нурсултан Назарбаєв.

ЄАЕС має стати наступним етапом євразійської інтеграції під проводом Росії. Ця організація, до якої входять Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан та Вірменія, має запрацювати 1 січня 2015 року. Базою для Євразійського економічного союзу став Митний союз між Москвою, Мінськом та Астаною.

XS
SM
MD
LG