Доступність посилання

ТОП новини

Компанія Sony Pictures дозволила показ комедії «Інтерв’ю»


Плакат фільму «Інтерв’ю»

Компанія Sony Pictures Entertainment дозволила випустити на екрани комедію «Інтерв’ю» 25 грудня. Про це представники компанії повідомили у вівторок, 23 грудня.

Це сталося менш ніж за тиждень після зняття запланованого фільму з прокату після кібератаки на сайти компанії, у чому США звинуватили Північну Корею.

Міністерство закордонних справ Північної Кореї запропонувало США провести спільне розслідування справи про кібернапад на кінокомпанію Sony Pictures Entertainment. Згідно із заявою відомства, КНДР знає, як довести, що вона не причетна до цього інциденту.

Перед цим Федеральне бюро розслідувань США звинуватило Північну Корею у вторгненні у приватний інтернет-простір, у результаті чого відбулося порушення електронної пошти компанії Sony Pictures Entertainment і були знищені комп’ютерні дані.

У ФБР заявили, що Північна Корея хотіла придушити право американських громадян на самовираження. Йдеться про спробу перешкодити виходу на екрани американського фільму «Інтерв’ю».

Комедія про змову з метою вбивства лідера Північної Кореї Кім Чен Уна викликала обурення у КНДР і погрози зірвати прем’єру кінокартини у країнах Заходу. Після кібератак прем’єра фільму була скасована.

Президент США Барак Обама заявив із приводу цього інциденту, що його країна належним чином відреагує на те, що сталося.

XS
SM
MD
LG