Доступність посилання

ТОП новини

Путін підписав нову редакцію Воєнної доктрини Росії


Президент Росії Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін підписав нову редакцію Воєнної доктрини. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кремля, опублікованому у п’ятницю, 26 грудня.

«Уточнення Воєнної доктрини Російської Федерації проведено на виконання рішення Ради безпеки Росії від 5 липня 2013 року», – мовиться у повідомленні.

Серед головних військових загроз у доктрині названо «посилення НАТО, створення і розгортання систем стратегічної протиракетної оборони, а також інформаційний вплив на молодь з метою підриву історичних, духовних і патріотичних традицій в галузі захисту Вітчизни».

Раніше заступник секретаря Ради безпеки Росії Михайло Попов заявляв, що поправки пов’язані з розгортанням НАТО, проблемою протиракетної оборони і українською кризою.

Виступаючи перед колегією Міноборони, Путін поставив завдання до 2021 року повністю перевести на сучасне озброєння ядерні сили наземного базування і модернізувати весь парк стратегічних бомбардувальників.

«Наша військова доктрина не змінюється. Вона носить, як відомо, виключно оборонний характер, проте свою безпеку ми будемо відстоювати послідовно і жорстко», – заявив Путін.

16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя незаконно відбувся так званий «референдум» про статус півострова, що стало приводом для Росії заявити про включення Криму до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія вчинила спробу анексувати Крим.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає, але доказів своїм словам не надає.

XS
SM
MD
LG