Доступність посилання

ТОП новини
04 березня 2021, Київ 17:15

Без бажання місцевих жителів звільнити окуповані території неможливо – Чалий


Заступник голови адміністрації президента України Валерій Чалий

Без бажання людей у Криму і на Донбасі жити в єдиній країні відновити там українську владу буде неможливо. Про це ефірі Радіо Свобода заявив заступник голови адміністрації президента України Валерій Чалий.

«Якщо говорити чесно, то без бажання людей і в Криму і на Донбасі жити в єдиній країні, поділяти єдині цінності і розділяти відповідальність нічого не буде», – зазначив Чалий.

За його словами, в новому році Київ продовжить боротьбу за територіальну цілісність та суверенітет країни, відстоюючи свою позицію, в тому числі і у міжнародних судах.

«Те, що ми поборемося за суверенітет і територіальну цілісність, – це очевидно. Те, що, на жаль, не вирішиться відразу питання Криму, – це також очевидно. Але цей рік буде дуже серйозним з точки зору боротьби у міжнародних судах за фіксацію позицій. І очевидно, що шлях по Криму – це показати привабливість розвитку вже в нових умовах інтеграції з ЄС, а шлях по Донбасу – це щоденна робота, щоб цю ситуацію взяти під контроль», – сказав Валерій Чалий.

Він запевняє, що держава не залишить громадян України без допомоги на окупованій території. Чалий нагадав, що Україна вже направила на Донбас гуманітарні вантажі.

Дивитись коментарі (25)

XS
SM
MD
LG