Доступність посилання

ТОП новини

На Одещині частково відновили рух транспорту


Наслідки снігопаду у Дніпропетровську, ілюстраційне фото

В Одеській області тривають роботи з розчищення автомобільних доріг, завдяки яким знято частину обмежень для проїзду. Про це повідомляє міністерство інфраструктури.

Зокрема вже забезпечений проїзд для легкового транспорту дорогами: М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ,М-16 Одеса – Кучурган, -М-27 Одеса – Іллічівськ.

Дорогою М-15 Одеса – Рені, від Одеси забезпечено проїзд легкового транспорту до 128 км. Від 128 км до міста Рені та від 176 км до 190 км, біля села Кирнички Ізмаїльського району, проїзд ще ускладнений.

Також легкові автомобілі можуть їхати дорогою Р-70 Одеса–Білгород-Дністровський – Монаші – (М-15), від села Барабой до міста Овідіопль, але 12-18 км проїзд все ще ускладнено.

На цих дорогах все ще діють уведені раніше заборони для руху великовагових транспортних засобів. Також заборонено в вїзд та виїзд таких транспортних засобів в (з) Одесу.

Аеропорти України працюють у штатному режимі.

Морські торговельні порти та морські канали також працюють у звичайному режимі. Виключення – канал гирло «Бистре», який все ще закритий для руху суден.

29 грудня 2014 року в Одеській області частково обмежили рух транспорту через сильний снігопад.

XS
SM
MD
LG