Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 10:04
Новини | Події

Серіал «Нацгвардія» знімаємо на патріотизмі та ентузіазмі – Горбунов


Олексій Горбунов

Дуже скромний бюджет має український телесеріал «Нацгвардія». Про це в ефірі Радіо Свобода розповів кіноактор Олексій Горбунов, який знімається у фільмі.

Водночас він не уточнив, який саме бюджет, але зазначив, що стрічку знімають за копійки, на патріотизмі та ентузіазмі.

«У нас був то мороз, то сніг, то дощ. Молодь з багнюки не вилазила. Але люди з таким ентузіазмом! Я дуже сподіваюся, що вийде картина... У кожного свій фронт. Молодь і вся група, яка знімає це кіно, не жалкує себе, працюючи до сьомого поту. Нехай це буде маленький приклад для того, щоб хоч якось це зрушити. Тому що в мене таке відчуття, що зараз тільки цей фільм знімається. Більше нічого», – розповів Горбунов.

На думку актора, вітчизняний бізнес має допомогти відновити українську кіноіндустрію. Він переконаний, що в Україні вистачає талановитих молодих акторів і режисерів, а ось коштів і умов знімати кіно немає.

«Режисери у нас є. Але у нас безліч і акторів, і сценаристів. У нас умов немає, щоб ці люди розвивалися. І кращих треба брати. Не кумів, братів і сестер, а найкращих талановитих людей...», – вважає кіноактор.

Як розповів Олексій Горбунов, зйомки Нацгвардії майже завершено. Вони проходили у Василькові Київської області на базі військової частини.

Серіал «Нацгвардія» матиме 12 серій та охоплюватиме події Євромайдану та війни на сході України.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG