Доступність посилання

ТОП новини

Українців не пускають до Криму, щоб не бачили, як там добре – окупаційна влада


Сергій Цеков

Українська влада влаштувала транспортну блокаду Криму, щоб жителі інших регіонів України не змогли об’єктивно оцінити ситуацію на півострові. Про це заявив член Ради Федерації Росії від окупаційної влади Криму Сергій Цеков в російським ЗМІ.

«Ті громадяни України, які приїжджають до Криму, порівнюють ситуацію у Криму і в себе. І це порівняння не на користь України», – цитують Цекова «РИА Новости».

З 27 грудня Україна припинила відправку пасажирських і вантажних поїздів до Крим. Вони доїжджають лише до селища Ново-Олексіївка на кордоні Херсонської області та півострова. В РНБО заявили, що це тимчасове рішення через загрозу можливих диверсій.

Наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії та кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня за військової і політичної підтримки Російської Федерації в Криму відбувся неконституційний і не визнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними самопроголошеної кримської влади, 96,77% тих, що взяли участь у голосуванні, висловилися за приєднання Криму до Росії.

21 березня президент Росії Володимир Путін підписав закон про приєднання Криму і Севастополя до Росії на правах суб’єктів федерації.

Упродовж останнього часу фінансова система Росії переживає кризу. 16 грудня російська валюта зазнала рекордного падіння – до 80 рублів за долар.

Від початку 2014 року російський рубль впав за станом на сьогоднішній день на близько 60%, переважно через санкції Заходу, запроваджені проти Росії за її роль у конфлікті в Україні, а також через зниження цін на нафту.

XS
SM
MD
LG