Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 21:59
Новини | Політика

«Інтер» знімає з ефіру новорічні програми


Олег Газманов (Л), Валерія (Ц) і Йосип Кобзон (П)

Телеканал «Інтер» заявив про зміни у святковій сітці мовлення через ситуацію, що склалася навколо показу новорічної програми з участю російських артистів, які висловлювали антиукраїнську позицію. Про це йдеться у прес-релізі каналу.

«Інтер» знімає з ефіру анонсовані новорічні програми, а саме «Новорічний Голубий вогник 2015», два концерти Ігоря Крутого, «Гумор року», «Уральські пельмені. 20 років в тісті», «Кращі пісні 2013», «Новорічний парад зірок 2014», концерти «Пісня року 2013» і «Чекай мене у Новий рік» (ефір у переддень старого нового року), мюзикли «Новорічні свати» та «Червона шапочка», «Однокласники», «Божевільний день чи Одруження Фігаро», «За двома зайцями», «Снігова королева», "Три мушкетери», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» і «Зоряні канікули», – мовиться у повідомленні.

Разом з тим керівництво телеканалу вважає, що цим «завдасть шкоди глядачам», але розраховує «на розуміння» аудиторії, оскільки «подібні дії є вимушеною реакцією на ту істерію, яка виникла навколо телеканалу 1 січня 2015 року, коли на «Інтер» посипалися провокативні безпідставні звинувачення у показі святкових розважальних проектів, хоча вони повністю відповідають вимогам українського законодавства».

На засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 15 січня запросили представників СБУ, Верховної Ради, а також представника Міністерства інформаційної політики України. Планується розгляд питання про невідкладні заходи з захисту державних інтересів та прав громадян у інформаційному середовищі.

Крім того, з представниками РНБО планується обговорення застосування цим органом закону про санкції на основі медіамоніторингу, який надасть Нацрада.

На телеканалі «Інтер» у новорічну ніч транслювався запис новорічної програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосип Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-ґрата. В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських «зірок», які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України.

Новорічний концерт на «Інтері» викликав резонанс.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов написав листа голові Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрію Артеменку із закликом анулювати ліцензію телеканалу «Інтер» за трансляцію в новорічну ніч виступів антиукраїнських діячів російської естради.

Натомість телеканал «Інтер» заяви щодо свого новорічного ефіру вважає провокацією та політичним тиском.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG