Доступність посилання

ТОП новини

Соцмережі про бійню у Парижі, карикатури на фанатиків


На знак підтримки свободи самовираження, свободи слова та солідарності із редакцією журналу Charlie Hebdo користувачі соціальних мереж активно поширюють повідомлення з хештегом #jesuischarlie

На знак підтримки свободи самовираження, свободи слова та солідарності із редакцією журналу «Charlie Hebdo» користувачі соціальних мереж активно поширюють повідомлення з хештегом #jesuischarlie я чарлі» - пер. з французької).

До акції приєднуються політики, дипломати, активісти.

Як відомо, сьогодні у центрі Парижа сталася стрілянина в редакції журналу «Charlie Hebdo», який відомий серед іншого дошкульними карикатурами спрямованими проти релігійних забобонів, екстремізму та обмеження особистих свобод у різноманітних релігійних громадах.

Дивіться: Малюнок на підтримку журналу. Текст «Він перший намалював!»

Повідомляється, що жертвами нападу стало 12 осіб серед яких редактори та карикатуристи журналу та поліцейські. Нападники, яких зафіксовано на відео діяли організовано та професійно і зуміли зникнути з місця нападу. Триває їх пошук.

Окремі оглядачі, на основі аналізу рухів, жестів та повідомлень про вигуки з боку нападників, пов'язали їх із ісламськими екстремістами.

Коментатори також відзначають, що об'єктом сатири видання ставали всі релігії, раси та соціальні групи.

Повідомлення у соціальних мережах супроводжують фотографіями жертв трагедії та карикатурами з видання.

«Якби Магомет повернувся» - одна з останніх за часом карикатур «Charlie Hebdo» спрямованих проти радикалів.

Деякі учасники акції також критикують видання, які не наважуються передруковувати карикатури з «Charlie Hebdo» і "замазують" малюнки, які вважають контроверсійними.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG