Доступність посилання

ТОП новини

У Криму масово конфісковують приватну власність – New York Times


©Shutterstock

«Народна міліція» влаштовує захоплення приватних підприємств на користь кримського «уряду»

У Криму «народна міліція» влаштовує численні захоплення приватних підприємств на користь кримського уряду, пише «New York Times». І хоча втрата власності – це давно відомий ризик ведення бізнесу в Росії, пише Ніл Мак Фаркухар, раніше такі випадки були поодинокими, тимчасом як у Криму конфіскація набуває небачених масштабів.

«Відколи Росія 10 місяців тому захопила цей півострів у Чорному морі, за оцінками власників і юристів, у власників відібрали нерухомості та іншого майна на суму понад 1 млрд доларів США. Сюди входять банки, готелі, верфі, ферми, автозаправні станції, великий хлібозавод, важливий молокозавод і навіть приміщення Ялтинської кіностудії», – пише видання.

«Державна рада республіки Крим» у серпні надала уряду право вилучати майно для підтримання «життєво важливої діяльності», пише газета. За словами юристів, за допомогою такого розпливчастого визначення можна виправдати будь-що. Таким чином влада намагається наповнити бюджет півострова.

«Міністерство юстиції України повідомило, що майже 4 тисячі українських підприємств та організацій втратили власність у Криму», – пише автор.
За словами власників, конфіскація майна в таких обсягах відбувається вперше з часів соціалістичної революції 1917 року. Багато хто подає позови до суду, але мало хто вірить в успіх.

«Кримське керівництво часто закликає мати терпіння, заявляючи, що зміни загалом відбуваються добре. Однак ті, кого утискають органи влади, дедалі більше невдоволені російською владою», – пише газета.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG