Доступність посилання

ТОП новини

Фіскальна служба: розмитнення канадської гуманітарки вже проведене, справа в перевезенні


Заступник голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко заявляє, що розмитнення партії гуманітарного вантажу для АТО з Канади вже провели сьогодні опівдні.

Він заперечив звинувачення волонтерів про затягування розмитнення канадської гуманітарки митниками Одеського порту.

За його словами, затримка з відправленням допомоги полягала в оформленні документів на перевезення вантажу. Міністерство оборони уклало договір з експедиторською компанією, яка повинна була транспортувати канадську допомогу за 300 тисяч гривень. Натомість волонтери знайшли альтернативного підрядника, який пообіцяв виконати замовлення за 70 тисяч гривень. Волонтери навіть зібрали необхідні кошти, щоб не витрачати бюджетні гроші.

«Сьогодні залишилася невелика формальність – оформити всі документи і транспортувати вантаж у частину. Але ображена експедиторська фірма, у якої був договір із Міністерством оборони, почала вибрикуватися. Активісти Автомайдану заблокували територію порту», – пояснює у фейсбуці ситуацію волонтер Давид Арахамія.

Волонтерам пообіцяли, що відвантаження гуманітарної допомоги почнеться вже завтра.

Раніше сьогодні волонтери в Одесі звинуватили митницю у зволіканні з розмитненням канадської гуманітарної допомоги для бійців АТО. Активісти блокували під’їзди до Одеського порту, де перебувають контейнери з обмундируванням та екіпіровкою для українських військових. Волонтери скаржилися на керівництво митниці, яка, як вони казали, вже другу добу не розмитнює канадську допомогу.

10 січня близько 50 морських контейнерів з гуманітарною допомогою Україні від уряду Канади були доставлені в Одеський порт.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG