Доступність посилання

ТОП новини

Лутковська закликає російського омбудсмена сприяти зустрічі Савченко з сестрою


Надія Савченко

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська закликає російського омбудсмена Еллу Памфілову звернути увагу на стан здоров’я української льотчиці Надії Савченко і сприяти відновленню її прав. У зверненні Лутковська також закликає Памфілову посприяти зустрічі з Надією Савченко її сестри Віри.

«У понеділок, 12 січня 2015 року, в ході телефонної розмови з Вами я звернула Вашу увагу на серйозну небезпеку, яка загрожує життю і здоров’ю Надії Савченко, і звернулася до Вас із проханням про надання допомоги сестрі Надії, Вірі Савченко, в перетині кордону з РФ і організації її особистої зустрічі з сестрою. Тоді Ви мене запевнили, що будете всіляко сприяти вирішенню цієї ситуації, адже йдеться про життя і здоров’я людини… Але після чотирьох днів, на жаль, від Вас не було жодної реакції», – заявила український омбудсмен.

Савченко у Росії звинуватили у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі минулого літа. Сама вона всі звинувачення відкидає, її захист наполягає, що Савченко викрали і примусово вивезли з території України. В середині минулого місяця Савченко оголосила голодування. Надія Савченко є народним депутатом України від «Батьківщини».

XS
SM
MD
LG