Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 09:44
Новини | Політика

Путін натякає, що у нього є таємні домовленості з Порошенком – Бєлковський


Станіслав Бєлковський

Президент Росії Володимир Путін хоче довести, що він має якісь таємні домовленості з президентом України Петром Порошенком. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав російський політолог Станіслав Бєлковський.

За словами політолога, Путін може шантажувати свого українського колегу цими домовленостями.

«Володимир Путін хоче довести, що він має якісь таємні домовленості з Петром Порошенком і якщо український президент не буде на 100% лояльним до нього у виконанні цих домовленостей, то він відкриє ці секретні мінські протоколи перед усім світом, і це може призвести до падіння Порошенка під тиском української опозиції, яка офіційно про ці секретні протоколи нічого не знає», – заявляє Бєлковський.

Також, на думку експерта, Володимир Путін покладав великі надії на саміт в Астані, де планував «вийти на прямий діалог з Анґелою Меркель і Франсуа Олландом стосовно долі України», але саміт не відбувся. Не сподобалося російському президенту і те, що його не запросили на 70-у річницю визволення концтабору Освенцим, додав Бєлковський.

Все це, за словами експерта, стало причиною ескалації конфлікту на сході України.

«Путін відповів тією мірою, якою він міг – військовою. Він хоче довести, що тільки він визначає питання війни та миру в Україні і незалежно від того, як до нього ставляться західні лідери, обговорювати суттєві питання війни та миру можна виключно з ним, тобто саміт потрібен так чи інакше», – зазначив Станіслав Бєлковський.

На думку політолога, чим більше Володимир Путін усвідомлюватиме, що він стає ізгоєм, людиною, з якою не може бути діалогу, тим більше він сприятиме ескалації та вкиданню нового компромату проти українських лідерів.

18 січня МЗС Росії оприлюднило заяву, в якій ідеться про те, що, згідно із мінськими домовленостями, донецький аеропорт має відійти під контроль сепаратистів.

На сході України нині спостерігається загострення конфлікту. За даними прес-центру АТО, проросійські бойовики збільшили кількість обстрілів позицій українських військових. Уже кілька днів найзапекліші бої точаться за донецький аеропорт.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG