Доступність посилання

ТОП новини

У Міністерстві інформаційної політики працюватимуть 29 людей – постанова


Міністр інформаційної політики України Юрій Стець

У Міністерстві інформаційної політики (МІП) працюватимуть 29 людей. Про це йдеться у постанові Кабміну від 14 січня, оприлюдненій на урядовому сайті 21 січня.

Згідно з документом, всі працівники міністерства будуть державними службовцями, структура апарату МІП затверджується міністром.

У постанові вказано, що основними завданнями новоствореного міністерства є забезпечення інформаційного суверенітету України, забезпечення здійснення реформ засобів масової інформації щодо поширення суспільно важливої інформації.

Крім того, зазначається, що мінінформ надає методичну та практичну допомогу прес-службам органів виконавчої влади, а також надає методичну допомогу державним та комунальним ЗМІ в процесі їх реформування.

Постанова Кабміну передбачає, що міністерство інформаційної політики розробляє разом з МЗС, Мінкультури та МОН плани заходів та програмні документи щодо позиціонування України в світі.

У грудні 2014 року уряд створив Міністерство інформаційної політики. Його очолив народний депутат Юрій Стець, колишній головний продюсер «5-го каналу». Українські журналісти виступили проти створення такого міністерства.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG