Доступність посилання

ТОП новини

Росія має намір евакуювати своїх військових зі Спільного центру з міста Дебальцеве – ОБСЄ


Ілюстраційне фото

У зв’язку погіршенням безпеки в місті Дебальцеве російських військових, які є учасниками Спільного центру контролю і координації, евакуюють з міста. Про це йдеться у звіті спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

«Погіршення ситуації в місті Дебальцеве та околицях викликало серйозну занепокоєність російського генерал-майора, який заявив, що після консультацій з Генеральним штабом у Москві він має намір евакуювати всіх російських співробітників в місто Соледар (77 кілометрів на північ від Донецька, контролюється урядом)», мовиться у звіті організації за станом на вечір середи.

За словами російського генерал-майора, офіційний лист про те, що представники Росії у Спільному центрі контролю і координації продовжуватимуть виконувати свої мандати в Соледарі, були передані українському генерал-майору, який, у свою чергу, заявив, що він і його співробітники мають намір залишатися в місті Дебальцеве та продовжувати виконувати свій обов’язок.

Раніше спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомляла, що місто Дебальцеве Донецької області 19 січня обстрілювали «Градами» з Горлівки, підконтрольної бойовикам «ДНР».

Напередодні лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко заявив про намір «відсунути лінію фронту» на Донбасі.

XS
SM
MD
LG