Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові силовики пояснили, як діятиме посилений режим патрулювання в місті


Начальник харківського обласного управління СБУ Олександр Пивовар під час екстреного брифінгу попросив жителів міста поставитися з порозумінням до перевірки документів на вулицях співробітниками правоохоронних органів.

«Ми просимо громадян поставитися спокійно до того, що будуть перевірки. При собі потрібно мати документи, що засвідчують особу: студентський квиток, водійські права або паспорт, бо при тих ознаках, які будуть певним чином визначатися як підозрілі, особи будуть доставлятися у райвідділок і там встановлюватимуть особу», – наголосив Пивовар.

Окрім цього, за словами начальника обласного управління МВС Анатолія Дмитрієва, патрульні служби можуть перевіряти речі у людей, які їм здаються підозрілими.

Дмитрієв також повідомив, що вдвічі було збільшено кількість нарядів.

«На патрулювання вийшли майже 1200 співробітників міліції, держохорони, нацгвардії, і курсанти», – зазначив він.

Патрулі особливу увагу приділятимуть спостереженню за адміністративними центрами і державними об'єктами особливого значення.

Ці заходи проходять в рамках антитерористичної спецоперації, яку оголосили правоохоронні органи в Харкові після вибуху біля Московського районного суду Харкова 19 січня, внаслідок якого були поранені 13 людей. Прокуратура попередньо кваліфікувала вибух як «теракт».

Сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні для запобігання терористичній загрозі вводиться посилений режим патрулювання.

XS
SM
MD
LG