Доступність посилання

ТОП новини

Якою хочуть бачити Україну «красуньки й пацанчики»?


Радіо Свобода провело ненауковий експеримент із визначення спільних поглядів на майбутнє України у представників деяких прошарків громадян

Київ – Кореспонденти Радіо Свобода провели ненауковий експеримент з визначення спільних поглядів на майбутнє України у представників довільно обраних прошарків громадян. Розпитали білявок і брюнеток у Дніпропетровську, рокерів у Сумах, бібліотекарів у Львові, спортсменів у Житомирі й «конкретних пацанів» у Черкасах.

Дівчата, яких кореспондентка зустріла у кав’ярні Дніпропетровська, хочуть щоб в Україні розвивалося мистецтво, щоб люди мали багато можливостей для саморозвитку, для навчання та підтримки здорового способу життя.

Дівчата із Дніпропетровська, про майбутню модель України
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

​Львівські бібліотекарі хотіли б, щоб Україна була економічно й політично незалежною, «українською» й такою, щоб людям хотілося проявляти ініціативу.

Львівські бібліотекарі про те, якою вони бачать майбутню Україну
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

​Черкаські молодики, яких кореспондентка зустріла поблизу ринку та у центрі міста, хочуть завершення війни, «жити у Межигір’ї» і «змінити все».

Хлопці з Черкас про те, якою вони бачать майбутню Україну
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

​Спортсмени Житомира хочуть, щоб чиновників було менше, а баз та майданчиків для заняття спортом та фізкультурою було більше, щоб держава створювала можливості для реалізації потреб громад.

Спортсмени із Житомира про майбутню модель України
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

​Рокери Сум за те, щоб Україна стала чистою, охайною, доброзичливою – такою, щоб люди відчували себе комфортно й поважали власне «я» та один одного.

Рокери із Сум про те, якою вони бачать майбутню Україну
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

​Спільним для усіх опитаних, довільно обраних людей, виявилося бажання жити в Україні, яка забезпечуватиме можливості для розвитку.

  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG