Доступність посилання

ТОП новини
20 Вересень 2018, Київ 01:16

Під час головування Латвії в ЄС «ДНР» і «ЛНР» можуть визнати терористами – посол


©Shutterstock

Керівники Євросоюзу в ці дні аналізують ситуацію, що склалася на сході України після обстрілів Маріуполя, і не виключено, що питання про визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями розглядатимуть найближчим часом. Про це сьогодні в Києві повідомила посол Латвії в Україні Арґіта Даудзе.

«Євросоюз вивчає проблеми, пов’язані з ескалацією насильства на сході України й обстрілу мирних мешканців у Маріуполі. Ми координуємо свої дії усередині ЄС і готуємо спільні звернення, ідеї. Що стосується визнання «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями, то тут важливу роль відіграють рішення українського парламенту», – наголосила Даудзе.

Такої ж думки дотримується і голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський. За його словами, Україна повинна визнати «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями, щоб ініціювати аналогічний процес на міжнародному рівні.

«Необхідно ухвалити якісь заходи в Україні, а якщо Україна ухвалить такі заходи, можна виносити це питання на міжнародну арену», – заявив посол.

На 27 січня заплановане позачергове засідання парламенту. За словами депутатів, одним із ключових питань порядку денного може стати визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Recommended

XS
SM
MD
LG