Доступність посилання

ТОП новини

ЄС збільшує гуманітарну допомогу для України на 15 мільйонів євро


В Україну прибули три літаки гуманітарної допомоги від ЄС та ООН
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

В Україну прибули три літаки гуманітарної допомоги від ЄС та ООН

Європейський союз вирішив підвищити на 15 мільйонів євро обсяги надання Україні гуманітарної допомоги, збільшуючи загальний обсяг своєї допомоги до понад 92 мільйонів євро. Про це заявив член Європейської комісії з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Хрістос Стіліанідіс у міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ», зустрічаючи партію гуманітарної допомоги від Євросоюзу та ООН для України.

«ЄС сьогодні тут, з вами, там, де це потрібно. І я тут для того, щоб показати, що солідарність ЄС є сильною і відчутною, солідарність з тими, хто через конфлікт був змушений переселитись в інші регіони України, хто залишив свої домівки і подався до сусідніх країн. Ми з Україною з самого початку гуманітарної кризи і ми не залишимо Україну», – зазначив він.

Єврокомісар також зазначив, що прибув до Дніпропетровська, щоб проконтролювати надходження допомоги від ЄС і дізнатися про проблеми переселенців.

Сьогодні до Дніпропетровська трьома вантажними літаками прибуло понад 80 тонн гуманітарної допомоги від Євросоюзу та ООН, а також урядів дев’яти країн Євросоюзу. Гуманітарний вантаж складається з обігрівачів, електрогенераторів, брезентів, ковдр, спальників, теплого одягу тощо для переселенців із Донбасу, а також жителів Донбасу в зоні АТО.

З аеропорту допомогу доправлятимуть адресатам вантажними машинами, розподіл відбуватиметься з участю українських та європейських організацій.

XS
SM
MD
LG