Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк доручив створити комісію для розробки плану реформування вугільної галузі


Шахтарі вимагають внести зміни в бюджет
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Шахтарі у четвер вимагали від уряду передбачити в бюджеті видатки на галузь

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив створити з організаціями шахтарських профспілок комісію з реформування вугільної галузі.

«Доручаю міністрові енергетики разом із Мінсоцполітики, Національною комісією з врегулювання енергетики, Енергоринком, держпідприємством «Вугілля України», профспілками та всіма народними депутатами, які зацікавлені в цьому, невідкладно створити погоджувальну комісію і в її рамках надати план реформування вугільної промисловості в цілому та представити його на засіданні уряду», – заявив він, відкриваючи засідання уряду.

Раніше заступник міністра енергетики і вугільної промисловості Юрій Зюков повідомив, що на території, яку контролює українська влада, залишилось 35 зі 150 шахт, які далі працюють.

2014 рік в Україні ознаменувався відключеннями електроенергії через дефіцит антрацитового вугілля, який виник у результаті бойових дій на Донбасі.

У середу під стінами Кабінету міністрів тривав мітинг шахтарів. Вони вимагали від керівництва України передбачити у бюджеті видатки на вугільну галузь.

XS
SM
MD
LG