Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 23:04
Новини | Події

Волонтери просять Яценюка реформувати систему евакуації населення


Асоціація народних волонтерів України підготувала спеціальне звернення до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо створення єдиної системи евакуації населення з зони бойових дій.

«Виявилось, що ми не були готові до таких дій нашого ворога. Оголились багато проблем в Маріуполі. Перше, це відсутність системи сповіщення населення при загрозі бомбардування, відсутність навичок громадянської оборони у населення, нема і системи евакуації», – каже волонтер групи «Мега-Поліграф», представник ініціативи «Воїни добра» Олег Свірко.

Волонтери пропонують створити робочу групу у складі представників Міністерства молоді і спорту, Міністерства соціальної політики, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства інфраструктури, Асоціації перевізників, Донецької залізниці.

Основним завданням робочої групи стане надання у визначені терміни пропозицій щодо евакуації, розробки планів евакуації для великих міст, що перебувають під загрозою, в першу чергу Маріуполя. Після цього пропонується провести громадські навчання для тестування розробленої системи.

Раніше, 26 січня, уряд ухвалив рішення про створення регіональних координаційних центрів з надзвичайних ситуацій. Це сталось після обстрілу житлового району Маріуполя 24 січня, внаслідок якого загинула 31 людина, понад 100 були поранені.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG