Доступність посилання

ТОП новини

Сепаратисти кажуть про оточення Дебальцева, українські військові заперечують


Один із районів Дебальцева після обстрілу, 19 січня 2015 року (фото прес-центру АТО)

Проросійські бойовики на сході України заявляють, що майже оточили урядові війська в стратегічно важливому місті Дебальцеве. Представник сепаратистів Едуард Басурін каже, що бойовики контролюють автомагістраль, яка пов’язує Дебальцеве з Артемівськом та рештою районів, контрольованих українською владою.

Український військовий представник Андрій Лисенко підтвердив, що Дебальцеве, як і раніше, оточене з двох флангів і обстрілюється з систем залпового вогню «Град», але далі залишається під контролем українських військових. Інші українські офіційні особи називають сепаратистські заяви перебільшеними.

«На сьогодні дорога Артемівськ – Дебальцеве як контролювалася, так і контролюється нашими підрозділами. З тяжкими боями, зі щоденними боями не даємо можливості перейти противнику лінію розмежування і вийти на шлях Артемівськ – Дебальцеве», – розповів в ефірі Радіо Свобода перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій.

Дебальцеве є однією з кількох гарячих точок, де в січні активізувалося збройне протистояння між сепаратистами та урядовими військами. Аналітики кажуть, що просування бойовиків загрожує остаточно зірвати шанси на реалізацію вересневих мінських домовленостей.

Дивитись коментарі (4)

XS
SM
MD
LG