Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 09:41

Сепаратисти кажуть про оточення Дебальцева, українські військові заперечують


Один із районів Дебальцева після обстрілу, 19 січня 2015 року (фото прес-центру АТО)

Проросійські бойовики на сході України заявляють, що майже оточили урядові війська в стратегічно важливому місті Дебальцеве. Представник сепаратистів Едуард Басурін каже, що бойовики контролюють автомагістраль, яка пов’язує Дебальцеве з Артемівськом та рештою районів, контрольованих українською владою.

Український військовий представник Андрій Лисенко підтвердив, що Дебальцеве, як і раніше, оточене з двох флангів і обстрілюється з систем залпового вогню «Град», але далі залишається під контролем українських військових. Інші українські офіційні особи називають сепаратистські заяви перебільшеними.

«На сьогодні дорога Артемівськ – Дебальцеве як контролювалася, так і контролюється нашими підрозділами. З тяжкими боями, зі щоденними боями не даємо можливості перейти противнику лінію розмежування і вийти на шлях Артемівськ – Дебальцеве», – розповів в ефірі Радіо Свобода перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій.

Дебальцеве є однією з кількох гарячих точок, де в січні активізувалося збройне протистояння між сепаратистами та урядовими військами. Аналітики кажуть, що просування бойовиків загрожує остаточно зірвати шанси на реалізацію вересневих мінських домовленостей.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG