Доступність посилання

ТОП новини

Україна зможе відновити свій державний кордон – Тетерук


Андрій Тетерук, заступник голови парламентської фракції «Народний фронт»

Україна зможе відновити свій державний кордон в тих межах, в яких він був до початку конфлікту на сході України. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив народний депутат, колишній командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук.

«Ми обов’язково вийдемо на наш кордон, жодного сумніву я в цьому не маю. І більшість військових людей так вважають, тому що щоденну роботу, яку вони виконують, наближає цей день, коли ми вийдемо на свої кордони, відновимо пропускний режим і прикордонна служба виконуватиме свої обов’язки», – зазначив Тетерук.

Також він упевнений, що українська армія не повинна відступати, вирівнюючи лінію фронту, адже «таким чином можна дійти і до Дніпра».

«Кожен крок назад буде дуже болісно сприйнятий всіма: і хлопцями на передовій, і тими, хто підтримує їх у глибокому тилу. Тому дуже важливо утримувати свої позиції і чинити ворогу щоденний збройний опір, саме утримуючи свої позиції», – наголосив Тетерук.

За даними прес-центру АТО, лінія зіткнення в зоні проведення антитерористичної операції на сході України протягом останньої доби значних змін не зазнала. Водночас, як повідомили у прес-центрі, «ситуація залишається напруженою».

XS
SM
MD
LG