Доступність посилання

ТОП новини

Представники сепаратистів готові брати участь у зустрічі в Мінську 30 січня – заява


Учасники мирних переговорів в Мінську, 24 грудня 2014 року

Представники угруповань «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін та Владислав Дейнего підтверджують готовність брати участь у зустрічі контактної груп щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

«Ми підтверджуємо свою готовність до завтрашньої зустрічі в Мінську. Ми готуємо проекти рішень на основі обговорень, що відбулися в понеділок у Донецьку за участю «прем’єра ДНР» Олександра Захарченка та «глави ЛНР» Ігоря Плотницького, а також лідера організації «Український вибір» Віктора Медведчука», – мовиться в їхній спільній заяві, яку поширили російські інформаційні агентства.

Раніше сьогодні представник МЗС Білорусі Дмитро Мирончик поінформував, що контактна група має намір 30 січня зібратись у Мінську для чергового раунду переговорів з розв’язання кризи на сході України. За його словами, 30 січня вранці буде окремо повідомлено про точний час і точне місце проведення переговорів.

Тим часом у Києві речник МЗС України Євген Перебийніс повідомляв Радіо Свобода невдовзі після білоруської заяви, що ця зустріч іще не підтверджена і узгодження її можливості ще триває. Наразі не відомо, чи ця зустріч уже остаточно узгоджена.

29 січня президент України Петро Порошенко зустрівся з членами тристоронньої контактної групи. Він закликав спеціального представника ОБСЄ Хайді Тальявіні, посла Росії в Україні Михайла Зурабова та екс-президента Леоніда Кучму невідкладно провести консультації з підписантами Мінських домовленостей для забезпечення їхнього здійснення.

Останні тижні фіксується ескалація конфлікту на Донбасі.

XS
SM
MD
LG