Через загрозу диверсійної діяльності мости Харківщини посилено патрулюють. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Ігор Балута. За його словами, на сьогодні не вистачає міліціонерів для охорони всіх мостів в області.
«Є певні труднощі, щоб охороняти повністю караульною службою таку кількість мостів. Потрібно для організації караульної служби мінімум 6 осіб. У нас не вистачає особового складу для організації цієї роботи в повному обсязі», – наголосив Ігор Балута.
За його словам, під особливим контролем правоохоронців перебувають важливі мостові переправи.
«На сьогоднішній день ми охороняємо 38 мостів, і цей відсоток постійно збільшується. В першу чергу ми йдемо за принципом можлвого заподіяння нам найбільшого економічного, негативного ефекту за цими спорудами», – повідомив Балута.
У Харківській області понад 300 мостів, із них основні – 124 мости.
Влітку цього року влада Харківщини вже проводила заходи для протидії диверсіям на транспортних шляхах, кілька основних мостів теж посилено охороняли патрулі міліції.