Доступність посилання

ТОП новини
01 березня 2021, Київ 22:19

Без коментарів завершилась зустріч Тристоронньої контактної групи у Мінську


У Мінську завершилася зустріч Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України. Як передає кореспондент Радіо Свобода у Мінську, зустріч тривала 4,5 години.

Екс-президент України Леонід Кучма, російський посол у Києві Михайло Зурабов і представник ОБСЄ Хайді Тальявіні залишили будинок «Дипсервіс-хол» у столиці Білорусі і поїхали в мінський аеропорт. Після них до аеропорту поїхали і представники так званих «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін і Владислав Дейнега.

Про результат переговорів ніхто нічого не сказав. За попередніми даними, сепаратисти збираються зробити заяву ЗМІ в аеропорту.

До контактної групи, яка засідала сьогодні в Мінську щодо врегулювання ситуації на сході України, увійшли спецпредставник голови Організації з безпеки і співпраці в Європі Гайді Тальявіні, екс-президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук, а також представники збройних угруповань «ДНР» Денис Пушилін і «ЛНР» Владислав Дейнего.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG