Доступність посилання

ТОП новини

Лідер «ДНР» каже про мобілізацію 100 тисяч осіб до своєї «армії»


Лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко

Лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко оголосив про плани мобілізації 100 тисяч осіб для боротьби з урядовими силами на сході України.

Минулого місяця Верховна Рада України схвалила план масового призову близько 100 тисяч солдатів протягом 2015 року, а також підвищила максимальний вік для проходження обов’язкової військової служби від 25 до 27 років.

Аналітики вважають, що оголошення Захарченка про мобілізацію можуть свідчити про значні втрати серед бойовиків під час останньої ескалації протистояння на Донбасі, зокрема, в районі Дебальцевого.

31 січня в Мінську без досягнення домовленостей завершився черговий раунд переговорів тристоронньої контактної групи.

У заяві, оприлюдненій ОБСЄ, зазначається, що представники сепаратистів «не були навіть готові обговорювати виконання режиму припинення вогню та відведення важкого озброєння, замість цього вони закликали переглянути протокол та меморандум».

За словами учасника переговорів Леоніда Кучми, консультації у Мінську щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі зірвали своєю непоявою лідери угруповань «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, на присутності яких наполягала українська сторона.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG