Доступність посилання

23 Березень 2018, Київ 19:10

Допомоги міжнародних організацій на передовій немає – депутат польського Сейму


На сході України у зоні АТО фактично відсутня міжнародна допомога лікарям і медичним закладам, заявляє депутат Сейму Польщі Малгожата Гошевська, яка повернулася з Донбасу. За її словами, все, що мають там місцеві мешканці, лікарні і військові медпункти, привозять українські волонтери.

«Дякувати треба волонтерам, цим небайдужим представникам українського суспільства, які забезпечують медикаментами і лікарів, і місцеве населення. Допомоги від міжнародних організацій на передній лінії воєнних дій немає, принаймні, так нам розповідали і лікарі, і місцеві мешканці. А де ж Польща, де Європа?! Мені соромно, коли говорять, що конфлікт на сході України – це проблема лише українців. Насправді, там проходить останній рубіж європейської безпеки», – наголосила Гошевська.

Депутат польського Сейму пообіцяла невдовзі повернутись у зону АТО з вантажем гуманітарної допомоги – медичним обладнанням і ліками для місцевих лікарень, продуктами харчування і теплими речами для місцевих мешканців.

«Повернувшись зараз до Польщі, я займусь створенням міжпартійної групи для допомоги Україні. Я вважаю, що Україна повинна отримати і гуманітарну, і військову підтримку», – зазначила Гошевська.

Депутат від опозиційної партії «Право і справедливість» Гошевська упродовж тижня перебувала у зоні воєнного конфлікту разом з українськими волонтерами, на базі одного з українських військових з’єднань.

За даними ООН, від квітня на сході України загинули щонайменше 5358 людей, понад 12 тисяч людей були поранені.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG