Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 02:34
Новини | Політика

США готові гарантувати надання ще 1 мільярда доларів кредиту Україні – Керрі


Держсекретар США Джон Керрі, архівне фото

США гарантують надання Києву кредиту на суму в 1 мільярд доларів для потреб уряду та готові гарантувати надання Україні додаткового кредиту у розмірі ще 1 мільярда доларів за умови проведення реформ. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком у Києві.

«Ми гарантуватимемо кредит на 1 мільярд доларів для того, щоб підтримувати програму економічних реформ в Україні, а також щоб задовольнити найближчі потреби уряду. Ми готові розглянути ще одну гарантію кредиту на 1 мільярд доларів цього року, якщо реформи будуть продовжуватись», – заявив він.

«Чим більше реформ буде впроваджуватись, тим більше буде інвестицій, тим більше буде можливостей впоратися з економічною кризою, тим більше людей в Україні віритимуть у те, що вони отримують те, за що боролись», – додав він.

Водночас прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що українська сторона вдячна США за надання фінансової допомоги (16 мільйонів доларів) для потреб Донбасу.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG