Доступність посилання

ТОП новини

Іноземців у Нацгвардії немає – заява


Військові Національної гвардії України

Національна гвардія України спростовує повідомлення про те, нібито у її лавах служать іноземні громадяни. Про це йдеться у заяві на офіційному сайті.

«У деяких ЗМІ з’явилася інформація, що нібито у Національній гвардії України проходять військову службу іноземні громадяни. Командування військ офіційно повідомляє, що, згідно з законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», не передбачено проходження служби іноземців та осіб без громадянства у Національній гвардії України. Просимо ЗМІ користуватися перевіреною інформацією із достовірних джерел», – повідомили у прес-службі.

Російські ЗМІ як із посиланням на нібито місцевих жителів сходу України, так і без посилання на джерела неодноразово заявляли, нібито у складі українських бойових підрозділів воюють іноземні громадяни. Сама Росія, однак, заперечує участь у конфлікті на боці сепаратистів своїх громадян, зокрема професійних військових, хоч про таку участь неодноразово заявляли як у керівництві України, так і в ЄС, США чи НАТО.

XS
SM
MD
LG