Доступність посилання

ТОП новини
25 жовтня 2020, Київ 02:23

У Криму зник зв’язок «Укртелекому»


Офіс «Укртелекому» в Сімферополі

У Криму недоступний зв’язок українського оператора «Укртелеком». Як повідомляє кореспондент сайту Радіо Свобода «Крим.Реалії», відсутність зв’язку користувачі зауважили пізно вночі 10 лютого.

«Зник і інтернет-зв’язок, і мобільний, що надається оператором. Зателефонувати на шестизначні номери зі стаціонарного телефону неможливо, як і за межі Криму. Зв’язок наявний лише всередині регіону. У всякому разі, між абонентами «Укртелекому» зв’язатися по стаціонарному зв’язку поки ще можливо», – розповів кореспондент «Крим.Реалії».

Додзвонитися до служби підтримки оператора не вдається, кримським користувачам повідомляють, що лінія перевантажена, дзвінки з материкової України взагалі обриваються короткими гудками. Офіційних заяв від «Укртелекому» немає.

У соцмережах стала з’являтися інформація про погром у кримському офісі «Укртелекому».

«Сьогодні приводили в непридатність на «Укртелекомі» всю техніку, виривали дроти, проводили демонтаж обладнання, розбивали і нищили все, що можна знищити», – пише кримський блогер Єлизавета Богуцька.

За інформацією кореспондента «Крим.Реалії», разом зі зв’язком Укртелекому вранці, 10 лютого, відключений і оператор «МТС Україна», який працював на півострові в технічному роумінгу на апаратах, що підтримують формат зв’язку 3G.

На території анексованого Росією півострова функціонували дві філії «Укртелекому»: одна з центром у Севастополі, друга – у Сімферополі. Кримське відділення «Укртелекому» обслуговує понад 80% кримських абонентів фіксованого телефонного зв’язку. Наприкінці вересня «Укртелеком» припинив надавати послуги зв’язку в Севастополі. Компанія належить українському олігарху Рінату Ахметову.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG