Доступність посилання

ТОП новини

У Росії звинувачують Twitter у порушенні законодавства


У Росії «Роскомнадзор» звинуватив сервіс мікроблогів соціальної мережі Twitter у порушенні вимог російського законодавства, зокрема щодо протидії екстремізму. Відповідний запит, кажуть у Росії, буде найближчим часом відправлений адміністрації соціальної мережі.

У вівторок, 10 лютого, голова «Роскомнадзору» Олександр Жаров заявив, що його «дивує» позиція сервісу щодо виконання законодавства різних країн. Пославшись на останній звіт компанії, Жаров зазначив, що минулого року Twitter задовільнив майже 3 тисячі запитів уряду США про розкриття особистої інформації користувачів. За його словами, із 108 запитів Росії на розкриття даних про відвідуваність акаунтів популярних користувачів, не задоволений жоден.

Також Жарова дивує відмова Twitter щодо задоволення запитів про блокування акаунтів «популярних противників російського уряду».

У грудні минулого року Twitter та Facebook відмовилися блокувати сторінки прихильників російського опозиціонера Олексія Навального, незважаючи на загрозу повної заборони доступу до цих соціальних мереж у Росії.

XS
SM
MD
LG