Доступність посилання

ТОП новини
22 Червень 2018, Київ 01:42

Борги із зарплати в Україні становлять 2,5 мільярда гривень – Мінсоцполітики


Павло Розенко

Заборгованість із заробітної плати в Україні становить близько 2,5 мільярда гривень, заявляє міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«За минулий рік цей показник зріс приблизно на 1,5 мільярда гривень… Основна маса боргів у регіональному розрізі – це Донецька область, близько 1,2 мільярда гривень, і Луганська область – приблизно 400 мільйонів гривень заборгованості», – сказав міністр, виступаючи в парламенті.

За його словами, основна маса боргів сконцентрована на підприємствах, які перебувають у сфері контролю Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

«До кінця лютого у нас заплановано розширене засідання щодо боргів із зарплати, де ми підведемо підсумки по кожному регіону й по кожній галузі. Керівники облдержадміністрацій дадуть грунтовну відповідь із приводу причин виникнення боргів», – підкреслив міністр.

12 лютого у Дніпропетровську працівники державного підприємства «Південний машинобудівний завод», головного виробника космічної техніки в Україні, пікетували будівлю обласної ради, вимагаючи від депутатів втрутитись у ситуацію з невиплатою їм заробітної плати. За словами працівників, заборгованість із заробітної плати на заводі складає понад 80 мільйонів гривень, робітникам винні зароблене за півроку.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG