Доступність посилання

ТОП новини

Борги із зарплати в Україні становлять 2,5 мільярда гривень – Мінсоцполітики


Павло Розенко

Заборгованість із заробітної плати в Україні становить близько 2,5 мільярда гривень, заявляє міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«За минулий рік цей показник зріс приблизно на 1,5 мільярда гривень… Основна маса боргів у регіональному розрізі – це Донецька область, близько 1,2 мільярда гривень, і Луганська область – приблизно 400 мільйонів гривень заборгованості», – сказав міністр, виступаючи в парламенті.

За його словами, основна маса боргів сконцентрована на підприємствах, які перебувають у сфері контролю Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

«До кінця лютого у нас заплановано розширене засідання щодо боргів із зарплати, де ми підведемо підсумки по кожному регіону й по кожній галузі. Керівники облдержадміністрацій дадуть грунтовну відповідь із приводу причин виникнення боргів», – підкреслив міністр.

12 лютого у Дніпропетровську працівники державного підприємства «Південний машинобудівний завод», головного виробника космічної техніки в Україні, пікетували будівлю обласної ради, вимагаючи від депутатів втрутитись у ситуацію з невиплатою їм заробітної плати. За словами працівників, заборгованість із заробітної плати на заводі складає понад 80 мільйонів гривень, робітникам винні зароблене за півроку.

XS
SM
MD
LG