Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі місцева польська громада проводить тиждень допомоги бійцям АТО


Представники запорізького товариства польської культури імені Павла Іонна ІІ вирішили нестандартно відсвяткувати період Карнавалу – польського аналогу Масляної. Замість традиційних заходів організували тиждень допомоги українським військовим.

В рамках акції провели збір солодощів та предметів гігієни для військових. Зібрані речі, розповідають представники товариства, відвезли бійцям, що чергують на п'яти блокпостах довкола Запоріжжя.

Серед речей, які передавали військовим – спеціально освячені 2 лютого свічки. «Громниця називаються. Бережуть від грому, молнії, проблем у родині і якихось гучних небезпек. Автоматично ми припускаємо, що це береже від артобстрілів, від нальотів. І це як оберіг передавалося бійцям», − розповідає член національного товариства Олена Піддубна.

В рамках тижня допомоги військовим представники польської громади також виготовили браслети зі стрічок кольору українського та польського прапорів. Їх у суботу дарували городянами в обмін на пожертви на користь українських військових. Усі зібрані кошти обіцяють передати у понеділок до Запорізького військового шпиталю.

XS
SM
MD
LG