Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко підписав указ про строки проведення чергових призовів у 2015 році


Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році». Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно з документом, у 2015 році чергові призови громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні – травні та у жовтні – листопаді.

На строкову військову службу призовуть придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кабміну доручено визначити чисельність осіб, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2015 році.

Крім того, указ передбачає звільнення у квітні – травні 2015 року в запас із Збройних Сил України, інших військових формувань України, Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

У січні Рада ухвалила закон, який збільшив максимальний вік для строкової військової служби за призовом із 25 до 27 років. Раніше, у грудні минулого року, в Україні відновили строкову службу.

XS
SM
MD
LG