Доступність посилання

ТОП новини

Військові залишають Дебальцеве під постійним обстрілом – журналіст


Українські військові залишають Дебальцеве Донецької області під постійним обстрілом, повідомив Радіо Свобода польський журналіст Павел Пеньонжек, який працює на Донбасі.

За його словами, як заявили військові, вони ще з ночі почали евакуюватись, виходити з міста, а вранці з боку Дебальцева почали виїжджати великі колони техніки. Водночас військові заявили журналістові, що коридору для відступу не було, частина солдатів загинула. «Розмовляв з одним бійцем, то він сказав, що половина роти, ймовірно, загинула, як вони виходили, бо їх обстрілювали. Всі кажуть, що ніякої допомоги вони не отримували, що виходили, як могли. Частина виходила з технікою, частина – пішки», – сказав журналіст.

«Я стояв блокпосту на виїзді з Артемівська, там проїхала колона БМП, БТРів, «Градів», приблизно 20 машин. І весь час, поки я там був, то проїхало дуже багато машин, військових вантажівок, техніки. Тобто з міста в принципі всі виїжджають», – заявив журналіст.

Тим часом у штабі АТО не підтверджують інформацію про відступ. Речник АТО Олександр Мотузяник в коментарі Радіо Свобода повідомив, що наразі «інформації про відведення важкого озброєння від лінії розмежування немає».

XS
SM
MD
LG