Доступність посилання

ТОП новини
24 жовтня 2020, Київ 18:27

Держкіно заборонило до показу «Брат-2» та ще два російських фільми


(©Shutterstock)

Державне агентство України з питань кіно відмовило ще трьом стрічкам російського виробництва у видачі державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів, повідомляє прес-служба агентства.

Зокрема фільм «Брат-2» заборонили для кіно-театрального і телевізійного показу, публічного комерційного відео та домашнього відео на всій території України, оскільки він містить сцени, що є принизливими для українців за національною ознакою, а також через некоректність демонстрації цього фільму під час подій на Донбасі.

Також у видачі прокатних посвідчень відмовлено телесеріалам «Із життя капітана Черняєва» та «Павутиння 8». Обидві стрічки містять популяризацію силових структур Росії і формування позитивного іміджу їх представників, пояснюють у відомстві.

«Держкіно вважає недоречним демонстрацію цих стрічок в умовах незаконної анексії Криму Росією, а також продовження агресії на сході України», – голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Напередодні Держкіно заборонило до показу 20 фільмів виробництва Росії.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. У свою чергу Москва будь-які звинувачення відкидає. Росія лише зазначає, що на Донбасі можуть бути російські «добровольці».

Дивитись коментарі (6)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG