Доступність посилання

ТОП новини

Росія блокує рішення про перекриття українсько-російського кордону − Турчинов


Турчинов поблизу Маріуполя

Російська агресія триватиме, доки не буде перекрито українсько-російський кордон, проте Росія блокує розгляд та ухвалення цього рішення, повідомили у прес-службі Ради нацбезпеки та оборони із посиланням на заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова.

За його словами, перекриття кордону − це перше завдання, що має бути вирішене, «в тому числі з участю миротворчих підрозділів». «Без цього агресія буде перманентною», − наголосив Турчинов.

Секретар РНБО підкреслив, що «всі російсько-терористичні угруповання, які перебувають на захопленій території, розуміють, що як тільки буде перекрито кордон, вони не протримаються і кількох тижнів», тому Росія всіляко блокує розгляд та ухвалення цього рішення.

Ухвалені в Мінську чергові домовленості про чергове припинення вогню постійно порушуються. Зокрема, проросійські сепаратисти і війська Росії продовжили наступ на місто Дебальцеве на Донеччині і в змусили до відступу українські війська, які дотримувалися режиму припинення вогню і не могли дати повноцінної відсічі. Тим часом сепаратисти звинувачують у таких порушеннях українську сторону. Росія при цьому стверджує, що не зв’язана ніякими зобов’язаннями за мінськими домовленостями, бо, мовляв, є лише їхнім «гарантом», але не учасником.

XS
SM
MD
LG