Доступність посилання

ТОП новини

Відведення важкого озброєння має завершитися за 2 тижні – Басурін


Едуард Басурін, так званий «заступник командувача корпусом Міноборони» угруповання «ДНР», що визнане в Україні терористичним

Бойовики «ДНР» і українські військові мають завершити відведення важкого озброєння від лінії зіткнення упродовж двох тижнів, заявив так званий «заступник командувача корпусом Міноборони» угруповання «ДНР» Едуард Басурін.

За його словами, спостерігачі ОБСЄ будуть контролювати виконання сторонами плану щодо відведення важкого озброєння.

«Сам процес відведення вони фіксувати відмовилися, вони будуть виїжджати у ті райони, де згідно з домовленостями важкої техніки бути не повинно, і перевірятимуть, є там вона чи ні», – цитують Басуріна російські ЗМІ.

У суботу, 21 лютого, керівник української групи військових у спільному координаційному центрі з контролю за припиненням вогню Петро Канонік повідомив в інтев’ю «Українській правді», що лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко узгодив документи по відведенню важкого озброєння.

«Представник Росії у спільному центрі Олександр Лєнцов підписав у Захарченка, а перед цим у Плотницького (лідер угруповання «ЛНР») документи щодо відведення важких озброєнь. Час «Ч» настає 22 лютого», – зазначив Канонік.

Голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан заявив, що ОБСЄ очікує від усіх сторін протистояння на Донбасі надання доказів про відведення важкого озброєння.

Відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на Донбасі передбачено мінськими домовленостями.

XS
SM
MD
LG