Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 00:54

ГПУ підготувала повідомлення про підозру 20 співробітникам ФСБ Росії


Головна військова прокуратура України підготувала письмове повідомлення про підозру 20 співробітникам Федеральної служби безпеки Російської Федерації, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Їх підозрюють в організації, підготовці та вчиненні державної зради (стаття 111 Кримінального кодексу України).

«Беззаперечні докази у скоєнні зазначених злочинів, вчинених під час Революції гідності, здобуті в ході розслідування кримінального провадження щодо колишніх голови СБУ, його першого заступника, начальників департаментів боротьби з кіберзлочинністю та захисту національної державності, які своїми діями завдали істотної шкоди суверенітетові, територіальній цілісності і недоторканості, національній та інформаційній безпеці України», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до вимог чинного кримінального процесуального законодавства, письмове повідомлення про підозру в установленому порядку буде передано до посольства Росії у Києві і до генеральної прокуратури Російської Федерації.

Крім того, у Генпрокуратурі повідомляють, що наразі заарештовано колишнього начальника одного з департаментів Служби безпеки України генерал-майора.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG