Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі перенесли акцію на підтримку бійців АТО через побоювання терактів


У Запоріжжі акцію на підтримку українських військових «Патріотична весна», яка була запланована на 28 лютого, перенесли через побоювання повторення харківських подій.

Організатори заходу планували провести збір коштів та благодійний аукціон на підтримку бійців АТО. Місцем проведення акції мала стати площа Фестивальна в центрі Запоріжжя.

«У зв’язку з подіями, що відбулися в Харкові, з одного боку ми чудово розуміємо, що не на часі якесь свято проводити, а з іншого боку безпека мешканців міста – перш за все. Ми ухвалили рішення, що в такій ситуації краще перенести захід на інший день»,– повідомила один з організаторів акції, голова благодійного фонду «Лебедія» Любов Мороко.

Волонтери не планують взагалі відмовлятися від проведення акції, однак конкретну дату заходу наразі назвати не можуть.

«Ми не скасували цей захід. У принципі, він готовий повністю. Ми спробуємо домовитися з Палацом культури і проведемо його у приміщенні, де є, можливо, кращий контроль за людьми, які приходять на захід», – зазначає Мороко.

22 лютого у Харкові стався вибух під час Маршу єдності: за даними очевидців, вибух пролунав, коли формувалася колона, яка мала рушити центром міста. Одразу на місці загинули двоє людей, у понеділок помер від отриманих травм 15-річний хлопець, сьогодні 18-річний студент. Правоохоронці розслідують інцидент за статтею «теракт».

XS
SM
MD
LG