Доступність посилання

ТОП новини

Публікація «Плану розчленування України» – частина чистки у Кремлі?


Антимайдан у Москві

«Може Малофєєв втратив милість? Тому і документи з планами російського вторгнення потрапили у пресу»

Публікація «Новою газетою» документів із планами Кремля щодо подій в Україні може бути частиною чистки у Кремлі. Таку думку висловлюють ряд коментаторів з експертного та журналістського середовища.

Як відомо, оприлюднені виданням документи містять план дестабілізації та розчленування України, який нібито було запропоновано Кремлю у лютому 2014-го року і підготовлено за участі російського бізнесмена Костянтина Малофєєва.

Коментуючи документ, ряд огладачів відзначили, що його публікація може бути пов'язана із процесом чистки у колі наближених до Путіна.

«Типово для Путіна – звинуватити у помилках 2014-го року своїх радників. Це може бути частиною чистки у Кремлі», – відзначив у Twitter Олександр Кларксон викладач Королівського коледжу Лондона.

З ним погоджується і журналіст-міжнародник Наталія Антонова:

«Не хочу тлумачити події у дусі серіалу «Тюдори», але може Малофєєв втратив милість? Тому і документи з планами російського вторгнення потрапили у пресу».

Інші оглядачі припускають, що документ оприлюднений «Новою газетою» може бути підробкою.

Про це, наприклад пише редактор видання Opendemocracy.ru Даніель Кеннеді:

«Якщо документ опублікований «Новою газетою» реальний (а я у цьому не переконаний), то виходить, що Росія дуже від нього відступилась», – пише оглядач.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG