Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2019, Київ 04:09

Суд почав розглядати скаргу захисту Савченко на продовження її арешту


Надія Савченко

Московський міський суд почав розглядати скаргу захисту української льотчиці і народного депутата Надії Савченко на продовження її арешту.

Як повідомив адвокат Марк Фейгін, Савченко, яка голодує понад 70 днів, бере участь у засіданні суду через відеоконференцзв’язок.

«Видно, що дається їй участь нелегко. Часто кладе голову на стіл», – написав адвокат у Twitter.

Засідання почалося із майже двогодинним запізненням.

Раніше Фейгін заявив, що в суду залишається «практично остання можливість» змінити запобіжний захід Савченко «або ризикнути дати їй померти».

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі. Наприкінці червня сепаратисти захопили її в полон, перевезли через кордон і передали російським силовикам. Після цього Савченко взяли під варту в Росії. За даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон до їхньої смерті. Савченко всі звинувачення відкидає.

Наприкінці січня слідчі повідомили Савченко про відкриття проти неї нової кримінальної справи – про незаконний перетин кордону.

У грудні Надія Савченко розпочала голодування. 19 лютого захист льотчиці повідомив, що вона відмовилася навіть від ін’єкцій глюкози. Адвокати Савченко кажуть, що її стан погіршується.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG