Доступність посилання

ТОП новини

Чехія може допомогти Україні військовими навчаннями – міністр оборони


Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі (Л) і Польщі Томаш Сємоняк

Чехія може надати Україні нелетальну військову допомогу, заявив міністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі.

«Наша допомога вже є в Україні. Вона проявилась насамперед з гуманітарного погляду», – сказав Стропніцкі у четвер, 26 лютого, під час спільної прес-конференції з міністром оборони Польщі Томашем Сємоняком, який перебував з візитом у Чехії.

За словами Мартіна Стропніцкі, Чехія вже направила в Україну спорядження для української армії. Стропніцкі наголосив, що у Києві працює «першокласний фахівець з логістики».

На думку чеського міністра, у майбутньому співпрацю між Прагою та Києвом можна продовжити у сфері «експертизи та військових навчань».

Учора, 25 лютого, польський генерал Боґуслав Пацек повідомив, що польські військові проведуть навчання для українських офіцерів.

24 лютого британський прем’єр-міністр Дейвід Камерон повідомив, що Британія розпочне спільну піхотну програму з Україною, а британські силовики надаватимуть консультації українським. За словами міністра оборони Британії Майкла Фаллона, це почнеться з середини березня.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. У свою чергу Москва будь-які звинувачення відкидає. Росія лише зазначає, що на Донбасі можуть бути російські «добровольці».

XS
SM
MD
LG