Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 12:08
Новини | Події

На Поштовій площі археологи знайшли частину вулиці середньовічного Києва


Археологічна знахідна у Києві, 27 лютого 2015 року

Під час розкопок на Поштовій площі археологи знайшли частину вулиці середньовічного Києва, повідомляє прес-служба міського голови Віталія Кличка.

За повідомленням, на глибині близько 7,5 метра були виявлені фрагменти будівель: кілька вінців зрубу і частокіл, між яким проходила колись вулиця.

Археологи встановили вік знахідок – знайдені артефакти відносяться приблизно до 11-13 століття, тобто часів Київської Русі.

«Така знахідка для нас – сенсація, яка може змінити все наше уявлення про Київ того часу. Раніше вважалося, що місто закінчувалось в районі вулиці Боричів узвіз, і ми не очікували знайти тут зруби часів Київської Русі. Тут ми бачимо цілий господарський комплекс – паркани і зруб. Очевидно, на цьому місці знаходилася садиба», – зазначив науковий співробітник Центру археології Києва Сергій Тараненко.

За проектом реконструкції Поштової площі на ділянці між Річковим вокзалом і Володимирським узвозом передбачено будівництво торгового центру. У відповідності з законодавством, на цьому місці перед початком будівництва проводяться археологічні роботи.

Віталій Кличко заявив, що буде знайдено оптимальне рішення для збереження археологічної знахідки.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG