Доступність посилання

ТОП новини

У поліції Москви скарги Гончаренка назвали «абсурдними»


Олексій Гончаренко

У поліції Москви заявляють, що під час проведення з ним процесуальних дій народний депутат України Олексій Гончаренко не висловлював ніяких претензій і не просив про надання йому медичної допомоги. Про це інформує російське агентство «Інтерфакс» із посиланням на головне управління МВС Росії у Москві.

«Але після завершення процесуальних дій, приїзду консула і повідомлення про те, що Гончаренко може залишити відділ міліції на запитання, чи має він претензії, депутат несподівано висловив сукупність абсурдних скарг, зокрема і про незаконне затримання чи відмову у меддопомозі», –зазначили у поліції.

Там наголосили, що мають відеозапис перебування Олексія Гончаренка у відділку, який «обʼєктивно доводить необґрунтованість висловлених ним претензій». «Протягом усього перебування (у відділку – ред.) Олексій Гончаренко ні на що не скаржився, претензій не висував, за меддопомогою не звертався, а після завершення процесуальних дій його більше не затримували», – поінформували у поліції.

Раніше народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко, якого відпустили після кількох годин утримування у поліцейському відділку, заявив, що після затримання його побили, відмовили у наданні меддопомоги, а під час допиту залякували.

Гончаренка звинувачують у непокорі правоохоронним органам. Його затримали під час акції памʼяті російського опозиціонера Бориса Нємцова. Сам Гончаренко звинувачення відкидає.

XS
SM
MD
LG