Доступність посилання

ТОП новини

Боєць АТО зіграв головну роль у виставі дніпропетровського театру


Провідний актор Дніпропетровського міського молодіжного театру «Віримо!», військовослужбовець Збройних сил України Олег Шульга повернувся з зони АТО і зіграв головну роль у виставі «Ворон». Спектакль, якого шанувальники театру очікували понад півроку, відбувся у неділю ввечері, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За словами керівника театру Володимира Петренка, на початку нинішнього сезону, у вересні 2014 року, до лав Збройних сил України мобілізували двох акторів театру – Олега Шульгу й Олександра Корніленка. Обидва пішли до армії, лишивши вдома родини й дітей. Із 12 вистав, які були на той момент в репертуарі театру, через нестачу акторів випали дев’ять.

«Нам пощастило, що Олег проходив навчання неподалік і міг приїжджати на деякі вистави, поки ми готували заміни. З дев’яти вистав, у яких грав він, ми змогли відновити шість, а три відновленню без акторів не підлягають. Один з них – це «Ворон», – розповів Володимир Петренко на прес-конференції напередодні вистави.

Водночас сам Олег Шульга, командир взводу 39-го окремого мотопіхотного батальйону, який приїхав додому в короткотермінову відпустку, зазначив, що зіграє в рідному театрі під час цієї відпустки лише в одній виставі. Він вважає, що тут його робота «не менш важлива, ніж перебування на фронті».

«Безпосередньо в зоні АТО я вже четвертий місяць. Перебуваючи серед солдатів там, на війні, я зрозумів, наскільки важливий театр тут і наскільки важлива в принципі будь-яка робота і добросовісне її виконання. Якби всі актори тут працювали бездоганно, геніально, «до останньої краплі крові», якби так само працювали вчителі, вихователі, лікарі, вчені, будівельники, журналісти, то цієї війни, можливо, і не було б. Наше мирне будівництво дуже важливе. Ця думка приходить там дуже чітко», – зазначив на прес-конференції Олег Шульга.

Опісля вистави глядачі й волонтери вітали актора-учасника АТО та його колег по сцені бурхливими оплесками, кілька разів викликаючи із-за лаштунків. Шанувальники та волонтери вручили бійцеві квіти та подарунки.

На фото афіші Олег Шульга ліворуч

XS
SM
MD
LG