Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко розкритикував депутатів за зрив виступу Гонтаревої


Президент України Петро Порошенко ©Shutterstock

Президент України Петро Порошенко розкритикував народних депутатів, які зірвали виступ у парламенті голови НБУ Валерії Гонтаревої.

«Коли Верховна Рада викликає когось, щоб заслухати, і це цікавить не тільки народних депутатів, а всю Україну, звичайно, це не прикрашає ні Верховну Раду, ні країну», – заявив Порошенко у п’ятницю, 6 березня, під час візиту до Хмельницького.

За словами Петра Порошенка, складна фінансово-економічна ситуація в Україні пов’язана з війною.

У п’ятницю, 6 березня, депутати перервали виступ у Верховній Раді голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Парламентарії, серед яких були представники Радикальної партії, зокрема Олег Ляшко, підійшли до трибуни під час звіту Гонтаревої і почали вигукувати «Ганьба» і «Відставка». Спікер Володимир Гройсман закликав депутатів заспокоїтися і не зачіпати голову Нацбанку. Після суперечки Гонтарева залишила сесійну залу. Депутати повернулися на свої місця.

(Відео користувача YouTube 112 Украина)

Раніше Гройсман повідомив про наявність письмової пропозиції до президента від лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка щодо звільнення керівника НБУ Валерії Гонтаревої. На початку тижня фракція Ляшка блокувала трибуну Верховної Ради з вимогою відставки Гонтаревої.

НБУ здійснює жорсткі фінансові заходи для стабілізації на валютному ринку України. Напередодні фінансовий регулятор зміцнив офіційний курс гривні на 68 копійок, встановивши його на рівні 23,09 гривні за долар. 26 лютого офіційний курс гривні досяг історичного мінімуму – 30,01 за долар.

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева та міністр фінансів Наталія Яресько називали головними причинами падіння гривні спекуляції і паніку.

XS
SM
MD
LG